TomoTherapy® серії Н™

TomoTherapy® серії Н™ - універсальний, ефективний, високоточний та швидкий лінійний прискорювач, забезпечує найвибагливіші потреби радіаційної онкології.

TomoTherapy® - перша дійсно завершена система для IGRT/IMRT, що поєднує в себе інтегровану комп’ютерну томографію для виключної точності лікування з єдиним у своєму роді спіральним лінійним прискорювачем, який використовує запатентовану технологію формування пучка для точного націлювання на пухлину (бінарний MLC) при мінімальному впливі на оточуючі здорові тканини.


Комплексна щоденна візуалізація

Вдосконалена технологія об’ємної візуалізації CTrue ™ повністю інтегрована в платформу TomoTherapy® серії Н™.

Це дозволяє проводити високоефективну щоденну низькодозну 3D MV-КТ - візуалізацію для ідеального позиціонування пацієнтів перед кожною процедурою.

Бінарний багатопелюстковий коліматор (MLC)

Колімація пучка випромінювання в системі TomoTherapy® серії Н™ здійснюється за допомогою інноваційного бінарного багатопелюсткового коліматора (MLC). Цей запатентований MLC значно збільшує точність, забезпечує більш точне націлювання, гарантує, що інтенсивність пучка випромінювання відповідає пухлини пацієнта і дозволяє уникнути критичних структур і оточуючих здорових тканин, коли машина повертається на 360 градусів навколо пацієнта.

TomoHelical™ - неперервний спіральний режим опромінення

Доставка лікування TomoHelical ™ , флагманський режим спіральної доставки системи TomoTherapy® серії Н™, встановлює золотий стандарт для лікування і виявлення складних пухлин. TomoHelical ™ об'єднує безперервну 360-градусну віялову спіральну променеву терапію, модульовану по інтенсивності променеву терапію (IMRT) та низькодозну 3D-візуалізацію CTrue ™ . Під час проведення лікування лінійний прискорювач здійснює багаторазові обертання на 360градусів навколо пацієнта, а лікувальний стіл проходить через центральний отвір системи. Безперервна доставка високої дози забезпечує більш короткий час включення пучка, ніж в більшості інших систем променевої терапії, і забезпечує дуже конформний та рівномірний розподіл дози при мінімізації дози для оточуючих нормальних структур.

TomoDirect™ - режим опромінення з визначених кутів

Режим лікування TomoDirect™ пропонує високоефективний варіант лікування для стандартних патологій - забезпечення доставки дози без обертання прискорювача, з візначених кутів гентрі. Режим TomoDirect™ дозволяє створювати плани лікування, які включають від 2 до 12 специфічних для пухлини кутів гентрі, а також визначені користувачем рівні модуляції.

TomoDirect™ дозволяє використовувати всі переваги традиційної 3D - конформной променевої терапії (3DCRT).